У всі часи людина оберігала свое житло від поганого ока і небажаних гостей, використовуючи при цьому всі можливі засоби. На сьогоднішній день не існує кращого засобу захисту житла, ніж металеві решітки для вікон. Такий виріб не просто охороняє квартиру, будинок, дачу чи котедж, але виконують іще і естетичну функцію – вигідно прикрашає фасад будівлі, роблячи його більш привабливим та елегантним.

Віконні решітки діляться на зварені та ковані:

 • Зварені металеві гратчасті конструції – дуже міцні, але на вигляд самі прості. Головний плюс цих виробів – це їх вартість. Вона на порядок нижче, ніж ціни на решітки, в яких є елементи ковки.
 • Ковані решітки на вікна можуть бути прикрашені різноманітними завитками, рослинами та звірями з металу. Виготовлення такого шедевру – це ручна робота, потребуюча випередженного часу та майстерності. Тому такі решітки більш дорожчі, ніж виконані методом класичного зварювання.

Для порівняння цін ви можете ознайомитись з таблицею цін на різноманітні види гратів:

Ціни на віконні грати

знижки при замовленні від 15м2
грати на вікнаодиниця виміруціна\грн
Прямі грати на вікна м.кв від 1200
решітки сегмент цибулина м.кв від 1500
Ковані решітки на вікна м.кв від 3600
Відкривна частина решітки шт 1000

Ціни вказані за 1м2 готового виробу з урахуванням фарбування в один шар,з монтажем і доставкою.А також,вартість готового виробу залежить від складності виготовлення вибраного ескізу, використаних матеріалів, складності монтажу,фарбування.Деталі можете уточнить, зв'язавшись з нами по телефону або залишивши заявку у формі, для відправки повідомлень (онлайн замовлення).

Наша компанія має можливість, не просто встановити захисні металеві огородження на вікна вашого будинку, але і гарантувати якість їх виконання як виконавець. Власна ковальська база металовиробів дає нам можливість пропонувати покупцеві прийнятні ціни, а оптимизація работи допомогає знизити вартість готового виробу.

В нашій команді зібралися майстри-професіонали, здатні реалізувати навіть найважчий та вишуканий проект, не втрачаючи при тому в якості.

Для того, щоб допомогти вам зробити рішення з зовнішнім виглядом майбутньої металевої конструкції для ваших вікон, ми пропонуємо розглянути ескізи всіляких вариантів віконных решіток.

Ескізи решіток

Асортимент металоконструкцій нашої компанії настільки різноманітний, що навіть най вимогливіший користувач матиме змогу підібрати та замовити себі решітки на вікна на свій смак. Щоби запевнити Вас у вірноті вашого вибору, ми готові продемонструвати фото вже змонтованих виробів нашого виробнтцтва. Спеціально для вас ми розробили свій каталог:

фото решіток

Прямі решітки

Вигнуті решітки

Ковані решітки

Двері гратчасті

Решітки для кондиціонера

Особливості решіток на вікна

Віконні решітки користуються широким попитом в Києві, і їх виробники постійно вдосконалюють свою продукцію в цілях збереження конкурентоспроможності. Випускаються все нові і нові моделі виробів, здатні відповідать як естетичним запитам, так і фінансовим можливостям окремого покупця. Расширюється їх галузь застосування: вже випускаються решітки для кондиціонерів, придверні решітки та гратчасті двері!

Металеві захисні конструкції для вікон класифікуются по типу, виду и технології виробництва.

По типу решітки бувають:

 • стаціонарні (цільні і невідкривні);
 • Орні (з можливістю відкривати стулки).
Розрізняють такиі види решіток:
 • плоскі (стандартні,прямі, самі прості);
 • випуклі французькі у вигляді цибулини (більш естетичні і функціональні).
По технології виготовлення:
 • зварені (міцні, але самого звичайногог вигляду);
 • ковані (істотно перемагаючі по красоті).

Переваги професіонального монтажа

Якісне встановлення металевих решіток на вікнах в Києві забезпечить безпеку вашого помешкання. Тому дуже важливо довірити монтаж професіональним виконавцям.

Фахівці нашої компанії проводять встановлення металевих віконных решіток дво способами:

 1. Накладний. Решітка виготавляєтся більше, ніж розміри віконного пройому. В стіну по периметру вбивається металева арматура, до якої потім приварюється сама решітка. Якщо ж вона монтуєтьсяся в дерев'яну поверхню, то монтаж проводиться шурупами.  Іще буває кріплення наскрізь стіну і проводиться шляхом забивання наскрізь стіни різьбову шпильку і з середини укріплюється гайками.Цей спосіб підходить для будинків із пінобетону і зазвичай у тому випадку, коли немає внутрішнього облицювання будинку.
 2. Внутрішній. Цей спосіб викоритовують в більш рідкому випадку. В цьому випадку решітка монтується між рамами, абож на внутрішніх відкосах вікна. З естетичної точки зору, такий вид кріплення виглядає трохи гірше, але в плані надійності ліпше захищає житло від проникнення злодіїв.

Чому саме Metal City?

В місті Київ не проблема купити металеві решітки на вікна, ринок насищений цею продукцією. Але якщо впевненність в результаті – важливий для вас момент, то ви знайшли саме те, що шукали!

Ми успішно конкуруємо з другими виробниками, оскільки завжди притримуємось деяких правил ведения бізнесу:

 1. Приділяємо багато уваги замовнику. Наші эскізи та фотографії допомагають клієнту визначиться, які віконні решітки він хоче замовити. Остаточний вибір дизайну буде залежать тільки від вас.
 2. У нас приваблеві, демократичні ціни на всі види металевих виробів що виготовляють – будь то двері, решітка, огородження, бесідка і т.п.
 3. Ми прискіпливо ставимося до якості нашої продукції, контролюємо її на всіх этапах виготовлення, а наша команда складається з высококваліфікованого персонала;
 4. По домовленності із замовником ми надаємо додаткові послуги: фарбування виробів в любий колір, обробка антикорозійними засобами, патинування (придання вигляду старовини).
 5. Безкоштовний виїзд і заміри майстром.
 6. Пунктуальність і короткі сртоки виконання робіт.

Якщо ви хочите бути впевненими в надійному захисті вашого житла – просто телефонуйте по вказаним телефонам. Все інше ми зробимо за вас!